Fintech
Revolut cieszy się coraz większą popularnością. Teraz ma już 3 miliony klientów

Macie już dość tradycyjnej bankowości, w której jedno ograniczenie goni kolejne, a do tego dochodzą ciągłe opłaty? W takim razie i Wy możecie zasilić szeregi klientów zadowolonych z usług brytyjskiego koncernu.

Przypominamy, że Revolut został uruchomiony w lipcu 2015 roku jako alternatywa dla osób, które poszukują najnowocześniejszych rozwiązań finansowych, bez ograniczeń wynikających choćby z miejsca zamieszkania. Firma proponuje „światowy styl życia” i bankowość nieustannie dostosowującą się do warunków rynku i naszych potrzeb:

- Darmowe, międzynarodowe przelewy pieniężne i wolne od opłat wydatki globalne – zawsze według międzybankowego kursu walut. Revolut to jedyna bankowość alternatywna stworzona dla konsumentów i przedsiębiorstw oraz zaprojektowana z myślą o światowym stylu życia.

Oczywiście z Revolut korzystamy w dużej mierze tak samo jak z tradycyjnej bankowości, więc dostajemy obsługę za pomocą aplikacji na smartfony, a do dyspozycji otrzymujemy również kartę płatniczą akceptowaną w ponad 120 krajach na całym świecie. Zyskujemy jednak również unikalne funkcjonalności, jak wymiana wielu różnych walut w najlepszych kursach czy wspomniane już darmowe międzynarodowe przelewy pieniężne i wolne od opłat wydatki globalne.

I wygląda na to, że takie rozwiązanie wybiera coraz więcej klientów, bo Revolut poinformował właśnie na swoim Twitterze, że chociaż początkowo mało kto wierzył w ich sukces, to teraz mogą się już pochwalić imponującą liczbą klientów: - Trzy lata temu banki i inwestorzy się z nas śmiali. Dziś mamy 3 miliony klientów i nikt się już nie śmieje. Dziękujemy!

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o ofercie Revolut, to wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie, bo warto pamiętać, że firma świadczy usługi w wielu europejskich krajach (Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania), również w naszym  i ma ambitne plany na przyszłość - chce wejść również do Rosji oraz wyjść poza Stary Kontynent, choćby do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii.

Źródło: GeekWeek.pl/Revolut/Fot. Revolut