Gadżety
Niesamowita podwójna latarka Tronex jak Gandalf uczyni z nocy środek dnia

Na popularnym Kickstarterze pojawił się bardzo ciekawy projekt od firmy Tronex, w ramach którego powstaje jedna z najpotężniejszych na świecie latarek bazujących na diodach CREE XHP70 o niesamowitej jasności aż 4900 lumenów.

Producenci podają, że zestaw dysponuje zasięgiem światła na poziomie do 470 metrów. W najmniej prądożernym trybie, latarka może oświetlać nam drogę przez nawet 19 godzin. Co najciekawsze, taką latarkę możecie mieć dla siebie na własność za całkiem przyzwoite pieniądze, bo za niecałe 100 dolarów.

Fanom wypadów na łono natury przypadnie też do gustu możliwość zmiany zasilacza latarki w mobilny powerbank o pojemności 13600 mAh. Zestaw jest kompaktowy, lekki i komfortowy w noszeniu. Potężnej mocy latarkę od firmy Tronex możecie nabyć też w kilku różnych kolorach. Inżynierowe zapewniają, że każdy jej właściciel będzie z niej maksymalnie zadowolony.

Na powyższym materiale filmowym możecie zobaczyć, jak ciekawie prezentuje się zestaw i jak radzi sobie w terenie. Trzeba przyznać, że jest to sprzęt, którym nie pogardziłby żaden wytrawny eksplorator.

Źródło: GeekWeek.pl/Kickstarter / Fot. Kickstarter