Internet
Pornhub notuje kosmiczne zainteresowanie filmami dla dorosłych z Obcymi

Wygląda na to, że facebookowe wydarzenie Storm Area 51, zakładające zorganizowany szturm na pilnie strzeżoną bazę wojskową, które zgromadziło 1,5 mln osób, mocno nakręciło zainteresowanie kontaktami z istotami pozaziemskimi.

Również tymi bardzo intymnymi, bo jak informuje właśnie serwis Pornhub, wiele osób przygotowuje się do tego wydarzenia oglądając stosowne filmy dla dorosłych :) I jak łatwo się domyślić, jest ich dużo więcej niż tych, którzy faktycznie pojawią się 20 września pod bazą wojskową w Nevadzie, by siłą zmusić władze do ujawnienia skrywanych na miejscu sekretów, tj. kosmitów i ich technologii, jak próbują nas przekonać kolejne teorie spiskowe.

Pornhub podaje, że od 12 lipca zanotował ogromny wzrost wyszukiwań terminu „Area 51”, tj. od zera do 160 tysięcy w zaledwie 4 dni - samego tylko 16 lipca stosownych wyszukiwań było 59 tysięcy. W tym momencie statystycy serwisu postanowili bliżej przyjrzeć się sprawie, czyli również innym wyszukiwaniom związanym z tematem obcych i okazało się, że był to zaskakująco popularny gatunek, nawet przed facebookową akcją, bo każdego dnia filmów dla dorosłych o kosmicznej tematyce szuka ponad 30 tysięcy osób. 

Po memach i całym zamieszaniu wywołanym przez szturm na Strefę 51 popularność tych wyszukiwań jeszcze poszybowała w górę - o 217% 2 lipca, a następnie o 199% jakieś dwa tygodnie później, 15 lipca. Jeżeli zaś chodzi o konkretne wyszukiwania, to bezkonkurencyjne są „alien impregnation” i „alien sex”, a następnie znajdziemy „alien belly” (czyżby nawiązanie do jednej scen z kultowego Obcego z 1979 roku?), „alien eggs”, „alien abduction” oraz „alien probe”.

Co ciekawe, wyszukiwania te są o 33% bardziej popularne wśród kobiet niż mężczyzn i za 67% z nich odpowiada grupa wiekowa 18-24 lata (popularność maleje wraz ze wzrostem wieku). Jeżeli zaś chodzi o wyszukiwania w kontekście konkretnych krajów, to w Stanach Zjednoczonych wcale nie cieszą się one największą popularności - co prawda i tu zanotowano wzrost o 25%, ale bezkonkurencyjni okazali się Czesi, bo tu odnotowano wzrost o 67%. A jak u nas? Wygląda na to, że Polaków temat ten również trochę interesuje, bo mówimy o wzroście ilości wyszukiwań na poziomie 12%. Więcej szczegółowych danych (zobacz tutaj).

Źródło: GeekWeek.pl/Pornhub