Motoryzacja
Cybertruck i Cyberquad pierwszy raz pojawiły się w teledysku (film)

Nikogo nie powinno dziwić, że żywo zainteresowani tym pancernym elektrycznym potworem są raperzy. Może to gatunek nieco obcy Elonowi Muskowi, ale za to mogą oni za darmo rozpromować auto na cały świat.

Elon Musk i jego dziewczyna Grimes spędzili tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w towarzystwie gwiazd świata show-biznesu, a mianowicie Kim Kardashian, Kanyego Westa, Quavo Huncho i Travisa Scotta. Co ciekawe, z tym ostatnim, Elon Musk robi od jakiegoś czasu interesy, które zaowocowały produkcją nowego teledysku dla projektu JACKBOYS.

I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyż miliarder obraca się od dawna w świecie gwiazd show-biznesu, gdyby nie fakt, że użyczył on Scottowi oraz jego ekipie Cybertruck i Cyberquad na potrzeby ich nowego teledysku. Oba pojazdy prezentują się tam wyśmienicie.

Scott szykuje w tym roku nowy album. Być może będzie pojawiał się na nim elektryczne monstrum od Tesli. Elon Musk robi wszystko, by jak najbardziej go rozpromować. Jego sukces pozwoli na projektowanie i budowę kolejnych elektrycznych pojazdów. Obecnie firma odnotowała już blisko 400 tysięcy zamówień na Cybertrucka.

Źródło: GeekWeek.pl/JACKBOYS/YouTube / Fot. JACKBOYS/YouTube