Motoryzacja
Zobaczcie kolejny rosyjski Cybertruck. Ten bardziej przypomina oryginał od Tesli

Rosjanie jak zwykle nie zawodzą. Fani motoryzacji wzięli sobie tam za cel budowę pickupa jak najbardziej zbliżonego do oryginału. Trzeba przyznać, że wynalazki rosyjskich konstruktorów wyglądają bardzo ciekawie.

W zeszłym miesiącu na ulicach Moskwy pojawiła się CyberŁada, która natychmiast stała się viralem w globalnej sieci. Zbudował ją Arti Voli z Pushka Garage, a cały przebieg konstruowania rosyjskiego Cybertrucka mogliśmy zobaczyć na materiale filmowym. Jego wynalazek jednak jest zupełną amatorką w porównaniu z pojazdem zbudowanym przez ludzi z Garage54.

Inżynierowie przy budowie wykorzystali znacznie potężniejsze i dłuższe od Łady podwozie UAZ’a. Wykonali też o wiele dokładniejsze elementy nadwozia. Co tu dużo mówić, Cybertruck z Garage54 prezentuje się wspaniale i w jego przypadku możemy mówić o pojeździe pancernym.

CyberUAZ będzie udoskonalany, by jak najbardziej przypominał oryginał od Elona Muska. Niebawem doczeka się LED-owego oświetlenia i szyb z hartowanego szkła. Niestety, pomimo faktu, że pojazd już zdobył rzesze fanów, to jednak muszą oni przełknąć fakt, że jest to w pełni spalinowy pojazd, więc bardziej przypomina Hummera na sterydach.

Źródło: GeekWeek.pl/Garage54 / Fot. Garage54