Motoryzacja
Elon Musk i Jay Leno przyłapani na przejażdżce prototypem Cybertrucka (film)

Cybertruck wciąż jest najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym pojazdem na świecie, a nawet jeszcze nie pojawił się w oficjalnej sprzedaży. Zobaczcie nowe nagranie z elektrycznym pickupem w roli głównej w Los Angeles.

Elon Musk przed premierą Cybertrucka jeździł najróżniejszymi pojazdami. Teraz jednak niemal bez przerwy widziany jest za kierownicą elektrycznego pickupa od Tesli. Nie powinniśmy się mu dziwić, w końcu jest to potężny, pancerny pojazd, który budzi respekt na drodze, nie tylko swoim wyglądem, ale również osiągami. Cybertrucka można kochać lub go nienawidzić, ale trzeba przyznać, że zwraca uwagę na drodze, jak żaden inny pojazd.

W wersji topowej, Cybertruck ma przyspieszać do 100 km/h w ok. 3 sekundy i rozwijać prędkość ponad 200 km/h. Osiągi są tym zachwycające, że jest to maszyna o wadze grubo ponad 2 ton, a przy tym jest w stanie zabrać na swój pokład dodatkowe 3,5 tony.

Niedawno Elon Musk był widziany w Cybertrucku pod jedną z ekskluzywnych restauracji w Malibu, a teraz został przyłapany na fotelu pasażera na jednej z ulic dzielnicy Hawthorne w Los Angeles. Szef SpaceX podróżował z Jayem Leno, słynnym gwiazdorem amerykańskiej telewizyjnym i pasjonatem wszelkiej maści pojazdów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 💋Erika. (@gorgeouserika)Sty 25, 2020 o 10:40 PST

Wygląda na to, że Musk i Leno kręcili ujęcia do nowych odcinków Garażu Jaya Leno. Prezenter posiada niemal 170 zachwycających pojazdów i 120 motocykli z różnych epok rozwoju motoryzacji. Na pewno w jego kolekcji brakuje jeszcze Cybertrucka, który niewątpliwie zapisze się na kartach historii motoryzacji i jest obecnie najbardziej pożądanym wśród Amerykanów.

Źródło: GeekWeek.pl/Instagram / Fot. gorgeouserika