Motoryzacja
Oto Cybertruck od Tesli jako DeLorean w jednej ze scen Powrotu do przyszłości

Elektryczny pickup od Tesli robi furorę na całym świecie. Jedni go kochają, a drudzy nienawidzą, jednak jedno jest pewne, Elon Musk i jego zespół wstrząsnęli branżą motoryzacyjną, która już nigdy nie będzie taka sama.

Przyszłość zarówno małych, jak i potężnych samochodów, to elektryczne napędy. Dzięki nim pojazdy będą oferowały osiągi dotąd dostępne tylko i wyłącznie dla supersamochodów. Jednym z nich będzie też Cybertruck, który ma być oferowany w podstawowej wersji za bardzo rozsądne pieniądze.

Elektryczny pickup trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku, ale już teraz chce go mieć na własność ponad 300 tysięcy Amerykanów. Chociaż od premiery minęły już trochę czasu, jego popularność nie maleje, a najlepszym tego przykładem są co chwilę publikowane na serwisach społecznościowych jakieś informacje, zdjęcia i filmy z nim w roli głównej.

Surfując po odmętach sieci natrafiliśmy na taką perełkę, która zachwyci fanów kultowej serii filmów Powrót do przyszłości. Fani filmu i Cybertrucka podmienili DeLoreana MC-12 na elektrycznego pickupa, w jednej z początkowych scen pierwszej części filmu. Efekt, tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Oglądajcie!

Źródło: GeekWeek.pl/Elon McFly/YouTube / Fot. Elon McFly