Motoryzacja
Niesamowity, klimatyczny zwiastun Cybertrucka od wielkiego fana Tesli (FILM)

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Tesla może mieć już nawet 500 tysięcy zamówień na swój zjawiskowy elektryczny pickup, a tymczasem możemy cieszyć oczy ciekawym jego nowym zwiastunem od jednego z fanów.

Pojazd budzi mieszane uczucia wśród entuzjastów motoryzacji i samej firmy Elona Muska. Nie zmienia to jednak faktu, że w Stanach Zjednoczonych cieszy się ogromnym zainteresowaniem, chociaż dopiero znajduje się w fazie prototypu i pojawi się w fabryce dopiero w przyszłym roku.

Billy Crammer, 21-letni montażysta, zebrał dostępne w globalnej sieci materiały na temat Cybertrucka i popuścił wodze swojej fantazji artystycznej. Efekt? Udało mu się stworzyć fenomenalny zwiastun tego elektrycznego monstrum. Można śmiało rzec, że gdyby Elon wypatrzył go w sieci, to jest wielce prawdopodobnie, że oznaczyłby go jako oficjalna prezentacja od Tesli.

Na pewno Cybertruck z czasem będzie podobał się coraz to większej liczbie ludzi. Wciąż wygląda dość futurystycznie, ale za rok, za dwa, spowszednieje i pojawi się w garażach do tej pory nieprzekonanych. Wielu fanów Fordów F-150 pragnie czegoś nowego. Elektryczny pickup od Tesli spełnia ich oczekiwania, a niska cena i świetne osiągi tylko zachęcają do jego zakupu.

Źródło: GeekWeek.pl/Billy Crammer/YouTube / Fot. Billy Crammer