Motoryzacja
Cybertruck będzie jak amfibia. Przepłynie rzeki i jeziora [FILM]

Elektryczny pickup od Tesli ma nie tylko dysponować niesamowitymi osiągami rodem ze sportowych samochodów, ale również tych znanych nam z pojazdów wojskowych. Będzie to prawdziwy twardziel jak Hummer.

Cybertruckiem od Tesli nie tylko przemierzymy najbardziej niedostępne zakątki naszej planety, ale również z łatwością pokonamy rzeki i jeziora. Elon Musk zapowiedział, że elektryczne monstrum będzie zdolne do pływania po wodach niczym amfibia.

Budzący swoim wyglądem mnóstwo kontrowersji pojazd od Elona Muska ma być tak świetnie uszczelniony, że będzie można wykorzystać go jak łódkę i łowić z niego ryby na środku wielkiego jeziora. Na pewno docenią te dobrodziejstwo mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy zapuszczają się w trudny teren, a do tej pory posiadali zwykłe pickupy.

Eksperci niedawno informowali, że Tesla może mieć już nawet 500 tysięcy zamówień na Cybertrucka. Trzeba tutaj podkreślić, że większość klientów wybrało najpotężniejszą wersję tego elektrycznego pickupa. Wszystkie te osoby dostaną pojazd szybciej, bowiem Tesla zdecydowała, że najpierw będzie produkowała właśnie topowe wersje, a w 2022 roku dopiero podstawową, ze względu na dużo mniejsze nią zainteresowanie.

To właśnie wtedy zainteresowanie nim wzrośnie najbardziej, gdy będzie już można go zobaczyć na żywo, przejechać się nim i poczytać opinie na jego temat od szczęśliwych posiadaczy. Wszystkie osoby, które zamówiły pojazd, na pewno przyciągnął nietuzinkowy wygląd pojazdu i jego osiągi. Nie bez znaczenia jest też cena, która wynosi 40 tysięcy dolarów.

Źródło: GeekWeek.pl/Electrek / Fot. Electrek