Filmy
Avatar 2 - w sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia z planu filmowego

Jeden z najlepszych w historii filmów sci-fi doczeka się jeszcze 4 części, które będziemy mogli zobaczyć za kilka lat. Na razie jednak możemy podziwiać najnowsze fotki z planu filmowego. Produkcja zapowiada się ciekawie.

Niestety, premiera filmu została przełożona o rok. Jak pewnie się domyślacie, stało się to ze względu na pandemię koronawirusa. Podobnie będzie z kolejnymi częściami, tyle że one pojawią się później nawet o dwa lata. Obecnie premiery wyglądają tak: Avatar 2 - 17 grudnia 2021 roku, Avatar 3 – 22 grudnia 2023 roku,  Avatar 4 – 19 grudnia 2025 roku i Avatar 5 – 17 grudnia 2027 roku. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Możemy oczekiwać, że produkcje zostaną dopieszczone, dzięki czemu końcowy efekt zachwyci nas jeszcze bardziej.

Producenci Avatara 2 podzielili się ze swoimi fanami nową garścią zdjęć z planu filmowego. Tym razem możemy zobaczyć sceny w wielkim basenie, które zostały okraszone komentarzem: „James Cameron rozmawia z aktorami przed tym, jak zanurkują w wodzie” ... „Ciekawostka: ta warstwa bieli na powierzchni wody, to pływające kulki, które zapobiegają zakłóceniu światła przez filmowanie pod wodą”.

Cała fabuła sequela nie jest znana, ale jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że wydarzenia będą rozgrywały kilka lat po zakończeniu historii Avatar 1 z 2009 roku. Podobno Jake (Sam Worthington) i Neytrii będą razem, a nawet doczekają się wspólnego dziecka, dziewczynki. To właśnie oba będzie jedną z bohaterek drugiej części tego świetnego filmu sci-fi. Co ciekawe, w filmie pojawi się też Kate Winslet, która wcieli się w rolę Ronal, rdzennej mieszkanki Pandory.

Źródło: GeekWeek.pl/Avatar 2/Twitter / Fot. Avatar 2/Twitter