Ekotechnologia
Instalacje solarne od Grupy Polsat. „Produkuj czystą energię i oszczędzaj”

Grupa Polsat wprowadza ofertę fotowoltaiki. Instalacje będą oferowane pod nową marką ESOLEO przez firmę Alledo. Oferta będzie dostępna na terenie całej Polski w punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Firma Alledo posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku fotowoltaicznym w Polsce. Oferta będzie dostępna na terenie całej Polski w ponad 1000 punktów sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu. Każdy, kto zdecyduje się na wybór ESOLEO, będzie mógł produkować własny prąd i obniżyć rachunki za prąd nawet o 95 procent.

To kolejna wielka zmiana, jaką proponuje Zygmunt Solorz i Grupa Polsat. Niemal 30 lat temu wystartowała Telewizja Polsat z logiem w kształcie słońca z pierwszą, niezależną ogólnopolską stacją telewizyjną dla wszystkich Polaków. Teraz to już ponad 30 kanałów. Kilka lat później Zygmunt Solorz uruchomił Cyfrowy Polsat, platformę satelitarną, dzięki której telewizja dotarła do każdego zakątka Polski, dzisiaj jest już w kilku milionach domów” - powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu, operatora sieci Plus.

Każdy, kto posiada dom i płaci miesięcznie za prąd ok. 250 złotych, korzystając z własnej instalacji fotowoltaicznej przez przynajmniej kilkanaście lat, może zaoszczędzić nawet 100 tysięcy złotych. Każdy może skorzystać z 5000 złotych dotacji z rządowego programu Mój Prąd prowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przeznaczonej na zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kWp. Dodatkowo można skorzystać z tzw. ulgi podatkowej termomodernizacyjnej dla osób fizycznych.

ESOLEO to marka firmy Alledo Sp. z o. o., należącej do Grupy Polsat. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązanie w zakresie instalacji fotowoltaicznych: szybki montaż i najwyższej jakości komponenty, ubezpieczenie na 3 lata w cenie, Internet LTE od Plusa do monitoringu na 3 lata w cenie i 15 lat wsparcia technicznego. Całość inwestycji realizowana jest "pod klucz" łącznie z przygotowaniem za klienta niezbędnych dokumentów oraz zgłoszeniem do sieci energetycznej. W ramach współpracy z ESOLEO, klient może też otrzymać kredyt na inwestycję w ramach specjalnych ofert banków.

Elementy instalacji ESOLEO, czyli falownik i moduły, dostarczane są przez światowych liderów. Bezpieczny i niezawodny falownik zapewnia największy dostawca falowników na świecie firma HUAWEI, natomiast ultrawydajne moduły fotowoltaiczne wyprodukowane są przez TALESUN, firmę z pierwszej 10 światowego rankingu TIER 1 Bloomberga, który potwierdza wysoką jakość produktów.

Wszystkie instalacje fotowoltaiczne ESOLEO zostały zaprojektowane i przetestowane przez inżynierów, ekspertów od technologii fotowoltaicznej, we współpracy z renomowanymi producentami komponentów. Gdzie zamówić instalację fotowoltaiczną ESOLEO - Wszystkie punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa - Infolinia – specjalnie przeznaczona dla fotowoltaiki – 222 136 222 - strona internetowa www.esoleo.pl.

Źródło: GeekWeek.pl/Cyfrowy Polsat/ESOLEO/Alledo / Fot. Piqsels/Plus