Kategoria:

Zdjęcia

Oto najbardziej chodliwe towary czarnego rynku!

Daniel Górecki

Czarny rynek to nic innego jak określenie obrotu nielegalnymi towarami i usługami, który ma bardzo długą tradycję. Możecie jednak być zaskoczeni, co obecnie można kupić na czarnym rynku na całym świecie, a co więcej tego typu procedery tylko przybierają na sile, co ma oczywiście związek z rozwojem Internetu. Postanowiliśmy więc zaprezentować Wam „produkty”, który są bardzo chodliwe w nielegalnym obrocie:

Miłość w czasie wojny

Krzysztof Żołyński

Czasy się zmieniają. Nic nie pozostaje takie samo. Jednak jak za chwilę zobaczycie w naszej wypełnionej łamiącymi serce zdjęciami galerii, jest jedna niezmienna rzecz – i jest nią miłość.

MAJ18

Polka podbija internet zdjęciami dzieci

Krzysztof Żołyński

Anna Rozwadowska to nauczycielka, która ze swej pasji uczyniła znak rozpoznawczy. Jej magiczne zdjęcia podbijają internet, a artykuły o niej pojawiają się na całym świecie. Co ciekawe, pani Anna nigdy nie sądziła, że jest kreatywna.

MAJ17

Gdyby Nicolas Cage zagrał wszystkie role w Grze o Tron

Krzysztof Żołyński

Od pewnego czasu przez internet przewala się kolejna zwariowana zabawa. Tym razem jej „ofiarą” padł znany hollywoodzki aktor – Nicolas Cage. Projekt nosi nazwę Cage Of Thrones i polega na tym, aby zastępować oryginalną obsadę serialu HBO przez właśnie Cage'a. Jeden z użytkowników serwisu Reddit – CarlosDanger100, zaproponował chyba najciekawszy i najlepiej wykonany zestaw „nowych” postaci z Gry o Tron.

Najpiękniejsze wodospady świata

Krzysztof Żołyński

Każdy lubi podziwiać wodospady. Są one uosobieniem potęgi i piękna naszej planety. Niektórzy nazywają je cudami natury. Patrząc na wodospad odnosi się wrażenie, że z dumą unoszą się nad nami, pozwalając napawać się ich energią, potęgą i niesamowitym pięknem. Każdy wodospad jest inny, każdy urzeka na swój sposób. Dzisiaj zapraszamy do oglądania najpiękniejszych wodospadów świata.