Kategoria:

Zdjęcia

Barack i Michelle Obamowie – wspaniała para prezydencka

Krzysztof Żołyński

Pocałunki, czułe uściski i śmieszne miny są codziennością w życiu najpotężniejszej pary na świecie – Baracka i Michelle Obamów. Są parą od pierwszej randki w Chicago w 1989 i nie boją się okazywać małżeńskich uczuć. Poruszające jest nie tylko, ale także fakt, że ich związek przetrwał 27 lat, które obfitowały w wiele trudnych chwil.

Magiczna ceramika z Wilna

Krzysztof Żołyński

Artystka z Wilna, której prace chcemy Wam dzisiaj zaprezentować, wyspecjalizowała się w ceramice o tematyce zwierzęcej. Wśród jej dzieł można znaleźć kubki, filiżanki, doniczki, miski i wiele, wiele innych przedmiotów – łączy je jedno – zwierzęta.

STY15

Od siedmiu lat przyjaźni się z rekinem

Krzysztof Żołyński

Poznajcie Ricka Andersona z Australii, który ma niezwykłą przyjaciółkę. Jest nią samica rekina, która przypływa do niego za każdym razem gdy go zauważy, aby się poprzytulać i pobawić. I tak od siedmiu lat!

Tego nie wiedzieliście o … Nintendo

Daniel Górecki

Pomimo tego, że Nintendo znajduje się w ostatnim czasie w dołku, a ich ostatnia konsola, czyli Wii U, z komercyjnego punktu widzenia okazała się kompletną klapą, japoński koncern wciąż pozostaje jednym z najważniejszych graczy na rynku gier wideo. Z historycznego punktu widzenia uznawane jest natomiast za jedną z najbardziej wpływowych firm, a gdy spojrzymy na segment przenośnych konsol, zwanych handheldami, nie ma sobie równych. Co ciekawe, większość osób kojarzy jej początki z latami 80’, kiedy to na rynku zadebiutował system NES, jednak historia Nintendo sięga zdecydowanie dalej. Postanowiliśmy przyjrzeć się jej nieco bliżej i przedstawić kilka mniej znanych faktów na ten temat:

Zaskakujący porno-kalendarz

Filip Geekowski

Na bardzo ciekawy sposób zaprezentowania kobiecej urody i jednocześnie promocji swojego najwyższej klasy sprzętu medycznego wpadła niemiecka firma EIZO. Kalendarz pełen półnagich piękności zaskakuje w każdym calu. Czy zatem piękno kobiet jest tylko powierzchniowe?