Pierwszy zwiastun Szybkich i Wściekłych 6

Właśnie zaprezentowany został pierwszy zwiastun nowej części filmu Szybkich i Wściekłych 6, który będzie miał swoją premierę w kinach już 24 maja bieżącego roku. Tym razem Dom (Vin Diesel) i Brian (Paul Walker), którzy rozjechali się po świecie, ponownie spotykają się, aby pomóc Hobbs'owi (Dwayne Johnson) w rozpracowaniu międzynarodowej przestępczej organizacji kierowców. Co z tego wyniknie?

Właśnie zaprezentowany został pierwszy zwiastun nowej części filmu Szybkich i wściekłych 6, który będzie miał swoją premierę w kinach już 24 maja bieżącego roku.

Tym razem Dom (Vin Diesel) i Brian (Paul Walker), którzy rozjechali się po świecie, ponownie spotykają się, aby pomóc Hobbs'owi (Dwayne Johnson) w rozpracowaniu międzynarodowej, przestępczej organizacji kierowców, w której szeregach, jak się później okazuje, jest Letty (Michelle Rodriguez), była dziewczyna Doma.

W najnowszej odsłonie filmu będziemy mogli zobaczyć w akcji takie auta jak: Ferrari Enzo, Ferrari 430, Dodge'a Chargera, Subaru Imprezę, Nissana 370Z, latającego policyjnego Opla Astrę i czołg!