Polak zaprojektował Bugatti Gangloff

Paweł Czyżewski, projektant-amator z Lublina, ukończył dzieło swojego życia. Projekt samochodu Bugatti Gangloff trafił do centrali tej marki we Francji i został bardzo ciepło przyjęty. A czy Wam podoba się jego wizja?

Paweł Czyżewski, projektant-amator z Lublina, ukończył dzieło swojego życia. Projekt samochodu Bugatti Gangloff trafił do centrali tej marki we Francji i został bardzo ciepło przyjęty.

Co Francuzom spodobało się w projekcie, którego podstawą był Bugatti Gangloff S 57 z końca lat 30. ubiegłego wieku? Przede wszystkim subtelne połączenie dawnego wzornictwa z nowoczesnością. Jedno spojrzenie na rysunek i oba te nurty są wyraźne, wzajemnie się przenikają.

Paweł Czyżewski ma nadzieję, że właściciele marki Bugatti należącej do Volkswagena zaproszą go do współpracy i być może dzięki temu powstanie coś naprawdę inspirującego. Póki Paweł nie zmieni się z amatora w słynnego designera, jego projekty nadal będą zachwycać internautów nie tylko z Polski, lecz całego świata. A czy Wam podobają się jego projekty?