Domino's Pizza dostarcza pizzę... dronami

Drony będą ratować rozbitków, dostarczać gazetę, chronić zwierzęta, ścigać grafficiarzy, kręcić niesamowite ujęcia filmowe i... dostarczać pizzę! Tak, dobrze przeczytaliście, otóż Domino's Pizza testuje dostarczanie swoich pysznych, włoskich specjałów dronem.

Drony będą ratować rozbitków, dostarczać gazetę, chronić zwierzęta, ścigać grafficiarzy, kręcić niesamowite ujęcia filmowe i... dostarczać pizzę! Tak, dobrze przeczytaliście, otóż Domino's Pizza, jedna z największych sieci pizzerii w Wielkiej Brytanii (jest też w Polsce) testuje dostarczanie swoich pysznych, włoskich specjałów dronem.

Pizzeria, przy tym nietuzinkowym projekcie, współpracuje z firmą AeroSight, która zaprojektowała i przystosowała drony specjalnie do tego fachu. Na poniższym filmie, przygotowanym przez agencję T+Biscuits, możecie zobaczyć, jak DomiCopter w zaledwie 10 minut dostarcza gorącą jeszcze pizzę do jednego z klientów w wiosce Shoreditch koło Londynu.

Nie wiem jak Wam, ale mi podoba się wizja dostarczenia do ręki gorącej pizzy, podczas oglądania dobrego filmu, nawet nie musząc wstawać z wygodnej kanapy.