State-Of-The-Art, czyli domowa toaleta dla psa

Mechaniczne psy typu Sony Aibo mają niewątpliwie kilka przewag nad prawdziwymi zwierzakami, np. nie szczekają bez powodu na nieznajomych, nie biegają gdzie popadnie i chyba najważniejsze … nie trzeba po nich sprzątać.

Mechaniczne psy typu Sony Aibo mają niewątpliwie kilka przewag nad prawdziwymi zwierzakami, np. nie szczekają bez powodu na nieznajomych, nie biegają gdzie popadnie i chyba najważniejsze … nie trzeba po nich sprzątać. Oczywiście nie są to powody, dla których warto byłoby zamienić prawdziwego psa na syntetycznego, tym bardziej, że właśnie pojawiło się rozwiązanie przynajmniej jednej z kłopotliwych kwestii.

Zdarza się czasem, że Wasz pupil przy mniej sprzyjającej pogodzie nie za bardzo ma ochotę wychodzić na zewnątrz? W tej sytuacji pomóc może domowa toaleta dla psa State-Of-The-Art, która zdaniem producenta mocno wyróżnia się na tle konkurencji. Twórcy zapewniają bowiem, że dzięki hermetycznie zamykanemu pojemnikowi nie będziemy cierpieć z powodu nieprzyjemnej woni, a konieczność czyszczenia toalety spadnie na nas tylko raz w tygodniu. Całość jest również bardzo mobilna, ponieważ ma formę walizki, a zbiornik na urynę możemy opróżnić w każdej toalecie.

Niestety w przypadku grubszej sprawy nie ominie Was spacer, tylko z tej wygody nie zapomnijcie później posprzątać po pupilu :)