Zobacz mecz Polska-Islandia w 360 stopniach

Jeśli jesteście zagorzałymi fanami piłki nożnej, i do tej pory nie przegapiliście jeszcze żadnego meczu naszych piłkarzy, ale przy tym wolicie przeżywać sportowe emocje w domowym zaciszu, to za chwilę Wasze doznania wzniosą się na zupełnie nowy poziom...

Jeśli jesteście zagorzałymi fanami piłki nożnej, i do tej pory nie przegapiliście jeszcze żadnego meczu naszych piłkarzy, ale przy tym wolicie przeżywać sportowe emocje w domowym zaciszu, to za chwilę Wasze doznania wzniosą się na zupełnie nowy poziom.

Otóż w trakcie meczu Polska-Islandia, który odbył się jesienią ubiegłego roku, wykorzystano najnowsze zdobycze techniki i nakręcono wspaniały film 360-stopniowy (sferyczny) w jakości 4K, dzięki któremu będziecie mogli poczuć się, jakbyście byli tam wtedy na Stadionie Narodowym.

Sceny sferyczne powstały nie tylko na murawie, w trakcie trwania meczu, ale również w szatniach zawodników i innych ważnych miejscach, co dodatkowo urealnia całą rozrywkę.

Jeśli macie do dyspozycji Google Cardboard czy Gear VR, to obejrzyjcie ten film z pełnią doznań w przeglądarce Chrome lub w aplikacji YouTube na urządzeniu mobilnym. A jeśli macie tylko smartfony i laptopy, to rozglądajcie się po stadionie za pomocą myszki.

Film powstał we współpracy z firmą Immersion, zajmującą się tworzeniem treści na urządzenia wirtualnej rzeczywistości.