Anonymous Polska ostrzegają przed CETA

Haktywiści z grupy Anonymous Polska przygotowali edukacyjny film, na którym wyjaśniają i ostrzegają Polaków przed poparciem władz krajów europejskich, w tym także polskich, dla wprowadzenia umów o wolnych handlu z USA i Kanadą, czyli słynne umowy TTIP i CETA...

Haktywiści z grupy Anonymous Polska przygotowali edukacyjny film, na którym wyjaśniają i ostrzegają Polaków przed poparciem władz krajów europejskich, w tym także polskich, dla wprowadzenia umów o wolnych handlu z USA i Kanadą, czyli słynne umowy TTIP i CETA.

Anonymous podkreślają, że jeśli Polska zgodzi się na ich wprowadzenie, to straci realną moc przeciwstawiania się naporowi amerykańskich i kanadyjskich korporacji, których celem jest zdobycie nowych rynków, przejęcie nad nimi władzy, zglobalizowanie ich i wprowadzenie swojego porządku świata.

Jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest TTIP czy CETA, i nie interesujecie się polityką, to bez względu na wszystko, zapoznajcie się z naszymi innymi newsami na ten temat, abyście mieli wybór i świadomość, w jakiej rzeczywistości chcecie żyć.